Nasz zespół

Nasz zespół to terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi, w tym z osobami ze spektrum autyzmu, zespołem Downa i zaburzeniami sensorycznymi.

Joanna Głogowska

Terapia ręki

Joanna Głogowska - terapeutka integracji senorycznej z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziecmi z autyzmem, zespołem aspergera, zaburzeniami zachowania, niedostosowaniem społecznym, upośledzeniem. Prowadzi integrację sensoryczną i terapię ręki w gabinecie Zmysłuś w Warszawie

Jestem założycielką Zmysłusia i nauczycielką dyplomowaną z 20 letnim doświadczeniem. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym- tyflopedagogiem, terapeutą I i II stopnia terapii ręki, oraz terapeutą i diagnostą integracji sensorycznej.
Pracuję jako wychowawca klasy integracyjnej oraz pedagog szkolny. Mam doświadczenie z uczniami z wieloma zaburzeniami: zachowania, niedostosowaniem społecznym, niepełnosprawnością intelektualną, afazją, autyzmem, wybiórczością pokarmową, niepełnosprawnością ruchową i sprzężoną.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dostosowując zajęcia terapeutyczne do jego możliwości i zainteresowań. Dbam o przyjazną i komfortową atmosferę oraz bezpieczeństwo.

Po pracy trenuję, uprawiam ogródek, chodzę na spacery z psami lub gram w gry planszowe z rodziną. Uwielbiam podróże, odpoczywam wykonując robótki ręczne.

Marta Żuchowska

logopedia, neurologopedia

Jestem neurologopedą z ponad 20 letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, które mają trudności w komunikowaniu się.Interesuję się terapią logopedyczną dzieci w wieku młodszym, przedszkolnym i szkolnym. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, zawsze staram się, aby zajęcia prowadzone przeze mnie były dla dzieci ciekawe, a przede wszystkim skuteczne.Uważam, że kluczem do pokonania trudności i dysfunkcji związanych z komunikacją jest właściwie postawiona diagnoza i dobry kontakt z dzieckiem i jego najbliższymi. Tą zasadą kieruję się podczas zajęć.

Marcin Kieliszek

Integracja sensoryczna

Jestem certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej, instruktorem gimnastyki korekcyjnej i absolwentem akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Uczę wf-u w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi, gdzie pracuję z dziećmi w różnym wieku, oraz z zaburzeniami rozwoju i specyficznymi trudnościami szkolnymi.

Podczas zajęć integracji sensorycznej ważne jest dla mnie bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjenta, a także dostosowanie terapii do jego indywidualnych potrzeb. Wykorzystuje kreatywne i nowoczesne metody pracy z dziećmi, dzięki czemu zawsze wychodzą z gabinetu z uśmiechem na twarzy.

Poza pracą w szkole jestem trenerem personalnym i instruktorem squasha. Pasjonuje się snowboardem i windsurfingiem, a prywatnie jestem tatą 5 letniego Jaśka.

Małgorzata Życzkowska

psycholog

Małgorzata Życzkowska- psycholog i terapeuta. Pracuje w nurcie psychodynamicznym. Pomaga pacjentom z depresją, lękiem, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami snu. Przyjmuje w gabinecie Zmysłuś w Warszawie

Na co dzień pracuję z osobami z uzależnieniami od substancji psychoaktywnych,
a także z młodzieżą z liceum ogólnokształcących z oddziałami integracyjnymi oraz z osobami dorosłymi doświadczającymi problemów emocjonalnych.
Przez wiele lat związana byłam zawodowo ze Szpitalem Psychiatrycznym, gdzie nabywałam doświadczenie z zakresu psychologii klinicznej.
Z wykształcenia jestem psychologiem, socjoterapeutą, oraz certyfikowaną specjalistką psychoterapii uzależnień. Nieustannie uczestniczę w szkoleniach, konferencjach, warsztatach podnoszących moje kwalifikacje, aby wykonywać swoją pracę w najbardziej profesjonalny i kompetentny sposób.
Od września 2022 roku uczestniczę w Szkole:Psychodynamiczna Psychoterapia Dzieci i Młodzieży.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej> . Terapię prowadzę w podejściu psychodynamicznym.
Pracuję pod stałą superwizją.Pomagam osobom z:
- lękiem
- depresją
- nerwicą
- zaburzeniami osobowości
- zaburzeniami snu
- uzależnieniami
- współuzależnieniami
- syndromem DDA
- kryzysem emocjonalno-życiowym
- kryzysem rozwojowym szczególnie w przypadku dzieci i młodzieży z Zespołem Aspergera
- problemem z utrzymaniem stałych relacji interpersonalnych (związków)
- zaburzeniami psychosomatycznymi
- obniżoną samooceną

Lubię podróże i kuchnie świata, odpoczywam czytając kryminały.